EN

Vasario mėnesio simbolinis penketas: trenerių ir žaidėjų komentarai

Vasario mėnesio simbolinis penketas: trenerių ir žaidėjų komentarai
Pristatome jums vasario mėnesio Xiaomi simbolinį penketą. Šį kartą tarp penkių geriausiai Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje pasirodžiusių žaidėjų sportininkai iš Tornado KM - "Metga" (U18), Tornado KM - "Meistro kodas" U17, Tornado KM  - "Xiaomi" (U16), Tornado KM - "Sharp" ir Tornado KM II (U13). Žaidėjus šiam penketui išrenka mokyklos treneriai.
ORESTAS ŠEPUTIS (vid. 15,75 naud.b., 15,75 tšk., 5,5  atk.k.)
Tornado KM I - "Metga" (2006 m.) MKL U18 A divizionas
Kantriai dirbantis Orestas Šeputis pagaliau prasibrovė į simbolinį mėnesio žaidėjų penketą. Keturios rungtynės, keturios pergalės. 
- Kaip manai kas įtakojo tavo tokius gerus pasirodymus?
- Manau, kad labiausiai įtakojo sunkus darbas treniruotėse. Visada stengiuosi į rungtynes ateiti maksimaliai susikaupęs, nusiteikęs ir visada pasiruošęs atsiduoti 100%.
- Su kuria komanda (Panevėžys, Sostinės KM I, Vilniaus KM I ar KM Perkūnas) buvo sunkiausia žaisti? 
-  Visada stengiuosi nenuvertinti varžovų. Visos yra stiprios ir reikia kautis nuo pradžių iki galo su tinkamu nusiteikimu.

ARMINAS VILKAS (vid. 32,5 naud.b.,18,5 tšk., 13,25 atk.k.)
Tornado KM I - "Meistro kodas" (2007 m.) MKL U17 A divizionas
"Arminas Vilkas. Tikrai geras Armino žaidimas viso mėnesio eigoje, kova dėl atšokusio kamuolio, lanko saugojimas, o ir puolime jis yra vis sunkiau sustabdomas, - džiaugėsi vaikino treneris Tomas Rakauskas. - Dar galima pridėti ir statistikoje nematomą jo įtaką gynyboje, kur varžovai jau žino Armino galimybes ir turi rinktis kažkokį kitokį atakos užbaigimą negu galbūt yra įpratę" .
- Keturios rungtynes - keturios pergalės. Dvejuose iš jų tavo dvigubi dubliai. Kaip pats vertini savo pasirodymus rungtynėse? Kokias pagrindines pastabas gauni is trenerio?
-  Savo pasirodymus rungtynėse vertinu gerai, nors, žinoma, visada gali būti geriau,. Visada yra vietų, kur galima tobulėti. Pergalės yra ne tik mano, bet ir visos komandos pasiekimas, kaip sakoma, vienas lauke - ne karys. Treneris dažniausiai ragina mane imtis daugiau iniciatyvos.KIMAS ULANOVAS (vid. 16,5 naud.b., 7 tšk., 9 rez. p.)
Tornado KM I - "Xiaomi" (2008 m.) MKL U16 A divizionas
"Kimas Ulanovas, ilgą laiką be krepšinio buvęs, bando vėl grįžti į savo ritmą, - pasakojo Aivaras Grigaliūnas. - Puolime gal sunkiau sekasi įmesti, truputį "nusimušęs" taiklumas , tačiau rezultatyvus perdavimai (vid. 9), sukuriant idealias progas komandos draugams užbaigti atakas bei gera gynyba niekur nedingo. Tikėkimės, kad su kiekvienomis rungtynėmis Kimo žaidimo kreivė dar labiau kils į viršų ir jis bus dar naudingesnis".
 - Po pertaukėlės dėl sveikatos problemų grįžai i aikštelę ir vasario mėnesį jau demonstravai tikrai neblogą formą. Kas buvo sunkiausia po pertraukos?
- Manau, kad sunkiausia buvo, jog reikėjo vėl sugrįžti į tą rutiną, į tą įprastą dienotvarkę, kuri buvo prieš pertraukėlę ir vėl pasigauti tą ritmą.
- Kaip manai, kas tavo pagrindinis "arkliukas" rungtynėse? 
- Pagrindinis arkliukas, tai gana paprastas - patinka laimėti ir įrodyti, kad mes stipresni nei varžovai! 


MANTVYDAS PABRICA  (vid. 24 naud.b., 14  tšk., 7,6 atk.k.)
Tornado KM I - "Sharp" (2011 m.) MKL U13 A divizionas
Tornado I - "Sharp" komanda sėkmingai keliauja MKL U13 A divizione. Vasario mėnesį vaikinai sužaidė trejas rungtynes ir visose šventė užtikrintas pergales. 
"Mantvydas komandai labai daug duoda tiek gynyboje, tiek puolime, - sakė vaikino treneris Donatas Mikulevičius. - Nėra skirtumo, ar jis gins ar penktosios ar pirmosios pozicijos žaidėją. Niekada nenustoja stengtis, net kai nesiseka. Draugai tikrai galėtų imti pavyzdį iš Mantvydo atkaklumo ir kovingumo". SIMAS ČEPKAUSKAS (vid. 14 tšk.)
Tornado KM II   (2011 m.) MKL U13 C divizionas
"Simas Čepkauskas atlieka labai daug sunkaus ir ne visiems matomo darbo, už kurį nusipelno įvertinimo, - gerų žodžių vaikinui negailėjo treneris Aidas Kuzminskas. Labai didelės pastangos gynyboje bei atkovoti kamuoliai puolime komandai duoda didelį impulsą".
- Dvi rungtynės dvi pergalės, kas tau yra sunkiausia aikštelėje?
- Turbūt man aikštelėje buvo sunkiausia atsikovoti kamuolius, kai būnu blogoje situacijoje ir dar vienas sunkus dalykas, kai man reikią išsikeisti ir ginti už mane greitesnį žaidėją.
- Ką tau reiškia būti išrinktam į mėnesio simbolinį penketą.
- Būti išrinktam į simbolinį penketą man daug reiškia ir aš suprantu, kad ganėtinai daug pasiekiau stengdamasis žaisti krepšinį, todėl man labai malonu būti tarp penkių geriausių mėnesio žaidėjų. 


2024 m. vasario mėnesio treneriu išrinktas Aivaras Grigaliūnas, su 2008 m. g. vaikinais sužaidęs dvejas rungtynes ir iškovojęs dvi pergales.